Informace pro 1. ročník turnaje U12-U13

1.ročník                                  Vratimov Cup U-12 a U13 2020 Propozice k turnaji Kdy: sobota 27.6.2020 od 8:30 Místo konání: areál FC Vratimov, umělá tráva Přihláška: Závaznou přihlášku potvrdit zástupcem klubu mailem Startovné: 1500,-Kč/mužstvo Hrací časy: 1x 20 min.  (rozlosování zápasů bude zasláno po uzavření přihlášek), turnaj se odehraje systémem každý s […]

více

A mužstvo se oficiálně vrátilo k tréninku

A mužstvo se oficiálně vrátilo k tréninku

Od pondělí začalo naše A mužstvo oficiálně trénovat, samozřejmě se během tréninku dodržují všechna bezpečnostní opatření a doporučení, proto je asi nejpoužívanější pomůckou dezinfekce. O případných přátelských utkáních vás budeme v průběhu informovat, jak zde na webu, tak také na našem facebooku.

více

První fáze rekonstrukce areálu je u konce

První fáze rekonstrukce areálu je u konce

První fáze modernizace je hotová, stará budova, poté co byla srovnána se zemí, již neexistuje, a teď už se vše připravuje na to, aby na jejím místě vyrostla budova nová. Níže naleznete pár přiložených fotografií z průběhu rekonstrukce.

více

Začaly práce na modernizaci stadionu

Začaly práce na modernizaci stadionu

Ani složitá situace okolo koronaviru nezastavila Město Vratimov v modernizaci stadionu. Právě probíhají bourací práce hlavní budovy, která slouží jak FC Vratimov, tak i městskému koupališti. Budova bude kompletně zbouraná a nahradí ji úplně nová, jejíž výstavba by měla být dokončena do příští koupací sezony (cca červen 2021). Navíc vzhledem k tomu, že fotbalisté nemohou nyní trénovat, využilo město tuto situaci k tomu, aby opravilo […]

více

Domácí tréninky od FAČRU

Domácí tréninky od FAČRU

FAČR zveřejnil domácí tréninky pro všechny věkové kategorie. Ti nejmenší by měli doma radši být pod dozorem rodičů. Některá videa průběžně zveřejníme, nebo si je můžete sami najít na youtube kanálu „Můj první gól“. Můj první gól – domácí trénink  

více

Sezona v nižších soutěžích? Fotbalisté doufají v zázrak.

Sezona v nižších soutěžích? Fotbalisté doufají v zázrak.

Zatímco profesionální kluby v rámci Ligové fotbalové asociace (LFA) a FAČR vymýšlí scénář pro dohrání obou nejvyšších soutěží, v nižších patrech je nezadržitelně každým dnem jasněji. Čas totiž hraje proti klubům, hráčům i fanouškům. Postupně ubíhá, hřiště ve vesnicích, kde to několikrát do týdne a zejména o víkendech žilo, zejí kvůli hrozbě nákazy novým typem koronaviru už téměř měsíc prázdnotou, a osud soutěží od třetí […]

více

Změna přípravného utkání na poslední chvíli

Změna přípravného utkání na poslední chvíli

Tímto oznamujeme, že se zítřejší plánované utkání s Fryčovicemi ruší, bude však nahrazeno utkáním s Karvinou U19. Toto utkání se nicméně odehraje na venkovním hřišti, konkrétně od 10:30 na umělé trávě vedle hlavního stadionu MFK Karviná.

více

Začátek zimní přípravy

Začátek zimní přípravy

Už od pondělí se hráči našeho A týmu připravují na jarní část sezóny. Hned zítra 25.1. se představí v prvním přátelském utkání na hřišti MFK Havířov, utkání bude mít výkop v 10:30. Když se rozhodnete přijít podívat, určitě uvidíte nějaké nové tváře, které vám představíme později. Naopak v našem dresu už neuvidíte Petra Czedroně a Jakuba Tomšů, kteří skončili kvůli práci.

více

Pronájem hřiště s umělou trávou

Pronájem hřiště s umělou trávou

Město Vratimov ve spolupráci s FC Vratimov nyní nabízí hřiště k pronájmu. Nemáte přes zimu kde trénovat, nebo odehrát přátelské utkání? Neváhejte kontaktovat pana Veselého na telefonním čísle 775 475 148. K dispozici pro vás budou termíny jak o víkendu, tak i přes týden.

více

Mužstvo se rozloučilo s rokem 2019 poslední fotbalovou nedělí 29.12.

Mužstvo se rozloučilo s rokem 2019 poslední fotbalovou nedělí 29.12.

Posledním fotbálkem v roce 2019 se v neděli rozloučilo naše mužstvo s předchozím rokem, a ačkoliv účast letos nebyla tak hojná, věříme, že se jednalo o důstojné rozloučení. Příští rok se těšíme na vyšší účast a za celý tým bychom chtěli tímto příspěvkem popřát všem přátelům, ale i nepřátelům do nového roku 2020 jen to nejlepší, hlavně zdraví.

více