Na den dětí se u nás uskutečnily turnaje Finiš Cup v kategorii U9 a U7

V sobotu 1. 6. 2024 se v našem areálu uskutečnily hned dva mládežnické turnaje pod záštitou našeho partnera, společnosti FINIŠ OSTRAVA – KLIMATIZACE s. r. o.

Dopoledne se konal turnaj té starší kategorie, a to U9, na kterém se představilo hned osm týmů. Kromě toho domácího se turnaje zúčastnila například mužstva Baníku, Ostravy – Jih, Bohumínu a dalších. Ve velké konkurenci obsadilo naše mužstvo konečné 6. místo. Celý turnaj pak vyhrála Polanka, která si v sedmi utkáních připsala stejný počet výher a po suverénním výkonu si zaslouženě odvezla pohár za první místo. Na druhém místě se umístila akademie Baníku Ostrava, třetí příčka pak patřila Slovanu Havířov.

V kategorii předpřípravek U7 si ti vůbec nejmenší kluci mohli vyzkoušet jaké to je hrát na větší branky s brankáři a bylo znát, že to všechny zúčastněné náramně bavilo. V mladší kategorii bylo naše družstvo o poznání úspěšnější, když obsadilo konečnou druhou příčku hned za vítěznou akademií Baníku Ostrava. Stejně jako v kategorii U9 obsadil třetí místo Slovan Havířov.

Na obou turnajích však nešlo pouze o konečné umístění a ocenění, ale hlavně o to, ať si kluci co nejvíce zahrají a mají radost z fotbalu, což se povedlo, a to i díky pomoci a podpoře všech rodičů, kteří po celý den hlasitě fandili nejen svým dětem.

Velký dík zároveň patří především společnosti Finiš, která celý turnaj zaštítila, dále společnosti Joma, ale také hráčům olomoucké Sigmy, Kubovi Elbelovi a Denisovi Kramářovi, kteří se k nám přidali na předávaní cen a krátkou autogramiádu s kartičkami.