Tomáš vybral pro další představení Marka Svěnčíka.

Zdravím všechny své věrné fanynky, fanoušky, přátele, kamarády, ale i ty kterým jsem zrovna nepadl dvakrát do oka ??

Dnes to na nějaké velké představování asi nebude, jelikož si myslím, že mě tady už všichni moc dobře znáte ?…někteří možná líp než já sám (tak už to tady v tom Vratimově chodí ?).
Ale tak aspoň něco málo k mé osobě.

Jmenuji se Marek Svěnčík, je mi 28 let. Fotbal hraju od svých 5 let, kdy mě k němu přivedl můj otec, který mi dodnes děla i osobního manažera. Za svoji slavnou fotbalovou kariéru jsem už vystřídal mnoho klubů (NH Ostrava, FC Vítkovíce, SK Čeladná, SK Šenov), ale vždycky jsem se vrátil zpět ,,domů” a troufám si říct, že zde i svou slavnou kariéru ukončím a pověsím své kopačky na hřebík. Ale kdy to bude to Vám přesně neřeknu. Chtěl bych totiž ještě hrát minimálně dalších 40 let dokud mi bude sloužit zdraví ?

Co se týče mé práce, chtěl sem se vždycky živit fotbalem. Bohužel tyhle plány se mi zhatily velice brzy a to tehdy, když jsem v 17 letech poprvé otevřel dveře do tehdejšího nejlepšího podniku ve střední Evropě, Music clubu Vratimov, kde jsem protančil ne jedny střevíce!!! Místo každodenního trénování a zdokonalování se, jsem zdokonaloval taneční kroky na parketě v různých ostravských barech a non-stopech. Tehdy to spíše vypadalo, že jsem právě dokončil kurz v taneční škole pana Zdeňka Chlopčíka.?A tak šel fotbal stranou a já už dnes vím, že jsem svůj talent tímhle zahodil ?(ne jak tím tancem,ale tím co jsem k němu i konzumoval?)
Ale zpět k mé práci….. dnes pracuji ve Vratimově u pana Oskara Chmela, který se zabývá kovovýrobou. Pracuji zde asi rok a troufám si říct, že ještě tak maximálně rok, dva a půjdu zase zkusit něco nového ?. Mým velkým snem je vlastnit statek, chovat koně a dostat se na hlavní závod Velké Pardubické. ?

Co se týče mých zálib a koníčků je to jednoznačně sport (tenis, kolo, turistika, brusle)….ale taky i kultura (divadlo, kino a B4L?). Taky si rád zajdu na dobré jídlo (smažené tvarůžky U Šodka jsou top ? a nakládaní utopenci v Coridě taky)
Mezi mé oblíbené filmy patří Láska z pasáže, Titanic a 50 odstínu šedi, temnoty a svobody.?
Momentálně žádnou přítelkyni ani přítele nemám a jestli se ptáte „Proč?“ to Vám sám nedokážu odpovědět, jelikož to sám nevím ??‍♂️ Asi se mi lepí smůla na paty?
Tak Kdyby jste o někom věděli (nebo měli nějakou radu jak se seznámit, budu jen rád, jelikož jsem ve věku, kdy už bych se chtěl usadit a budovat rodinu ? ) tak mi napište zprávu na facebooku.

Jsem ABSTINENT, nekuřák a aktivně sportující muž s bytem 2+kk!!!

Tak to bylo něco málo o mé osobě? Pomyslnou štafetu v představování bych předal mladému nadějnému,talentovanému Lukáši Brezulovi ,pro kterého jsem byl vždy fotbalovým tátou a vzorem. A tak myslím,ze bude velice potěšen ,že mu ji předávám právě já ? ….. Těším se na vás na jaře?Váš MS!!!