Zpověď vratimovského patriota, Marka Svěnčíka

Tomáš vybral pro další představení Marka Svěnčíka.

Zdravím všechny své věrné fanynky, fanoušky, přátele, kamarády, ale i ty kterým jsem zrovna nepadl dvakrát do oka 😎😂

Dnes to na nějaké velké představování asi nebude, jelikož si myslím, že mě tady už všichni moc dobře znáte 😏…někteří možná líp než já sám (tak už to tady v tom Vratimově chodí 😂).
Ale tak aspoň něco málo k mé osobě.

Jmenuji se Marek Svěnčík, je mi 28 let. Fotbal hraju od svých 5 let, kdy mě k němu přivedl můj otec, který mi dodnes děla i osobního manažera. Za svoji slavnou fotbalovou kariéru jsem už vystřídal mnoho klubů (NH Ostrava, FC Vítkovíce, SK Čeladná, SK Šenov), ale vždycky jsem se vrátil zpět ,,domů” a troufám si říct, že zde i svou slavnou kariéru ukončím a pověsím své kopačky na hřebík. Ale kdy to bude to Vám přesně neřeknu. Chtěl bych totiž ještě hrát minimálně dalších 40 let dokud mi bude sloužit zdraví 🙂

Co se týče mé práce, chtěl sem se vždycky živit fotbalem. Bohužel tyhle plány se mi zhatily velice brzy a to tehdy, když jsem v 17 letech poprvé otevřel dveře do tehdejšího nejlepšího podniku ve střední Evropě, Music clubu Vratimov, kde jsem protančil ne jedny střevíce!!! Místo každodenního trénování a zdokonalování se, jsem zdokonaloval taneční kroky na parketě v různých ostravských barech a non-stopech. Tehdy to spíše vypadalo, že jsem právě dokončil kurz v taneční škole pana Zdeňka Chlopčíka.😇A tak šel fotbal stranou a já už dnes vím, že jsem svůj talent tímhle zahodil 🙂(ne jak tím tancem,ale tím co jsem k němu i konzumoval😂)
Ale zpět k mé práci….. dnes pracuji ve Vratimově u pana Oskara Chmela, který se zabývá kovovýrobou. Pracuji zde asi rok a troufám si říct, že ještě tak maximálně rok, dva a půjdu zase zkusit něco nového 🙂. Mým velkým snem je vlastnit statek, chovat koně a dostat se na hlavní závod Velké Pardubické. 🐎

Co se týče mých zálib a koníčků je to jednoznačně sport (tenis, kolo, turistika, brusle)….ale taky i kultura (divadlo, kino a B4L😀). Taky si rád zajdu na dobré jídlo (smažené tvarůžky U Šodka jsou top 😃 a nakládaní utopenci v Coridě taky)
Mezi mé oblíbené filmy patří Láska z pasáže, Titanic a 50 odstínu šedi, temnoty a svobody.🍀
Momentálně žádnou přítelkyni ani přítele nemám a jestli se ptáte „Proč?“ to Vám sám nedokážu odpovědět, jelikož to sám nevím 🤷🏼‍♂️ Asi se mi lepí smůla na paty😂
Tak Kdyby jste o někom věděli (nebo měli nějakou radu jak se seznámit, budu jen rád, jelikož jsem ve věku, kdy už bych se chtěl usadit a budovat rodinu 🤩 ) tak mi napište zprávu na facebooku.

Jsem ABSTINENT, nekuřák a aktivně sportující muž s bytem 2+kk!!!

Tak to bylo něco málo o mé osobě😂 Pomyslnou štafetu v představování bych předal mladému nadějnému,talentovanému Lukáši Brezulovi ,pro kterého jsem byl vždy fotbalovým tátou a vzorem. A tak myslím,ze bude velice potěšen ,že mu ji předávám právě já 😂 ….. Těším se na vás na jaře💪Váš MS!!!