Dobrá – FC Vratimov 1:3 (1:0)

Sestava: Štromp – Stuchlík, Babič, Hrdý (87. Racko), Piskoř – Tříska (46. Staník), Pešek, Osvěčík V., Osvěčík M. – Ledvina (67. Brezula), Michalčák

Branky: 47. Michalčák, 79. Brezula, 88. Osvěčík V.

Hodnocení trenéra Racka:

Po dvou předchozích výhrách jsme chtěli zůstat na vítězné vlně, jako už tradičně jsme nevstoupili do utkání úplně nejlépe, avšak snažili jsme se držet míč a kombinovat. Hřiště vypadalo sice pěkně, ale bylo hrozně hrbolaté a naše kombinace většinou končili nepřesnou přihrávkou. Navíc jsme si říkali, že si musíme dát pozor na standardní situace a v 15. minutě jsme inkasovali po rohovém kopu.  Pořád jsme se snažili hrát fotbal, to se nám ale opravdu nedařilo.  Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že hru zjednodušíme a vysunuli jsme na hrot Hrdého. Vstup nám vyšel, když hned ve 47. minutě vyrovnal střelou na zadní tyč Michalčák. Potom nás podržel Štromp, když vychytal dva samostatné nájezdy domácích, to když se v 79. minutě dostal do nájezdu Brezula, který se vrátil po karetním trestu, tak nezaváhal a se štěstím svůj nájezd proměnil. Domácí se snažili ještě srovnat, ale žádnou velkou šanci už neměli, naopak borcem na konec by se mohl stát kapitán Vojta Osvěčík, který krásně přehodil vyběhnutého brankáře z nějakých 35 metrů a stanovil tak konečné skóre na 3:1.

Jsem rád, že jsme dokázali zareagovat na nepříznivý průběh utkání a otočili jsme výsledek ve svůj prospěch. Není jednoduché vyhrávat, když se všechno daří, ale dobrý tým se pozná, že dokáže otočit utkání, ve kterém to zrovna nejde. Každá taková výhra dodá klukům sebevědomí. Teď přivítáme Orlovou a pokud si chceme udržet sérii výher, budeme muset předvést lepší výkon.