Ze slibně se vyvíjejícího se utkání s Orlovou jsme nakonec vytěžili jen bod.

FC VRATIMOV – FK SLÁVIA ORLOVÁ 2:2 (2:1)

SESTAVA: Müller – Brezula (70. Benc), Zbavitel, Bajzath, Slota (63. Murín) – Duda – Kebísek, (70. Indra) Piskoř (87. Vojtek), Roháček – Ferenc, Teplý

BRANKY: 20. Ferenc, 22. Roháček – 25. Jatagandzidis, 60. Zach

KOMENTÁŘ TRENÉRA: Ve včerejším utkání jsme doma přivítali Orlovou a našim plánem bylo určitě navázat na herně povedená poslední dvě utkání s Řepištěmi a Bolaticemi. To se nám dle mého od začátku dařilo na výbornou, snažili jsme se hrát vysoko s míčem na našich kopačkách, soupeře jsme vlastně nepouštěli do žádných akcí a veškeré jejich snahy jsme utnuli hned v zárodku. Sami jsme si naopak vytvářeli dobré situace a příležitosti ke skórování, dokonce jsme dokázali brzy dvě z nich proměnit a osud utkání jsme tak měli pevně ve svých rukou. Bohužel po ojedinělé standardní situaci soupeře, kterou jsme nedohráli úplně dokonce, jsme inkasovali branku na 2:1, což bylo takovým zlomem v tomto utkání. Najednou jsme začali být nervózní, zbytečně jsme drželi balón, vytratila se nabídka a aktivita hráčů a začali jsme hrát pomalu a pasivně, čehož Orlová využila a začala nás dostávat pod tlak, víceméně se celý obraz hry otočil a najednou se hrálo vyrovnané utkání.

Do konce poločasu jsme však těsné vedení ubránili, ale nakonec ani to nestačilo, v druhé půli se náš přístup nezměnil a po patnácti minutách jsme inkasovali vyrovnávací branku. Zjednodušeně řečeno jsme tohle utkání totálně zazdili a ztratili tři body jen svými chybami a špatným přístupem. Po vyrovnání jsme se sice snažili soupeře zatlačit, ale branku jsme už vstřelit nedokázali, naopak nakonec jsme ještě mohli být rádi za konečnou remízu, protože Orlová v nastavení neproměnila pokutový kop. Zkrátka, včera jsme sami promrhali jasné vítězství, což je neomluvitelné.