FC Vratimov – Vítkovice 1919 B 1:2

? V sobotu dopoledne sehrál náš výběr U13 domácí zápas proti zatím suverénnímu týmu Vítkovice 1919 B, který před naším zápasem měl průměr 13 vstřelených branek na zápas. Prvnich 10 minut zápasu, bylo z naší strany velmi vydařených, dokázali jsme si vytvořit několik vyložených brankových příležitostí, ale proměnili jsme pouze jednu. Kluci plnili to co jsme si před zápasem řekli a to co jsme trénovali celý týden, tedy průnikové přihrávky za obranu. Těsně před poločasem, se soupeři podařilo díky naší nedůraznosti vyrovnat a poločas tedy skončil výsledkem 1:1. V druhém poločase nás začal soupeř výrazněji přehrávat, důvodem bylo postupné ubývání sil, protože se hrálo ve velmi vysokém tempu. Zlomovým bodem zápasu byl gól na 1:2, kdy někteří hráči nabyli dojmu, že je vše ztraceno. Ve zbylé části zápasu, kdy si oba týmy vypracovali ještě několik šancí již další gól nepadl, zápas tedy skončil výsledkem 1:2. Máme před sebou ještě hodně práce a to hlavně v konečném řešení gólových situací, tak abychom byli více efektivní, zároveň je třeba zapracovat na psychice hráčů, kdy je potřeba si uvědomit, že zápas se hraje až do úplného konce a vždy je šance výsledek zvrátit. Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za bojovnost a také rodičům, kteří i přesto že nemohli přímo na stadión, tak alespoň povzbuzovali zpoza plotu. V tuto chvíli nás čeká přerušení soutěžních zápasů, doufejme že bude co nejkratší.