Začátek utkání jako ze zlého snu nakonec vystřídala radost z následného obratu!

TJ TATRAN JAKUBČOVICE – FC VRATIMOV 2:4 (2:2)

SESTAVA: Muller – Murín (63. Slota), Bajzath, Zbavitel, Indra (73. Vojtek) – Brezula, Duda, Smilowski (85. Mrkvička), Ferenc (73. Benc) – Roháček, Teplý

BRANKY: 10. a 12. Ďurica – 27. 54. a 77. Teplý, 31. Ferenc

KOMENTÁŘ TRENÉRA: Do včerejšího utkání jsme šli s odhodláním jej zvládnout a odvézt si tři body, a to zejména kvůli nezdaru z posledního zápasu s Orlovou, po kterém jsme si během týdne museli určité věci v kabině vyříkat. Domácí Jakubčovice nás však ze začátku poněkud zaskočily, když se prezentovaly ofenzivní hrou a nechávaly nahoře většinou tři útočníky, kteří se skoro vůbec nevraceli, což nám působilo velké potíže. Jakubčovice se snažily ihned po zisku míče o rychlý přechod do útoku a my jsme v obraně nedokázali reagovat a odskakovat s jejich hráči, to nakonec vyústilo v brzké dvougólové vedení domácích a my v tu chvíli byli zralí na ručník. Bohudík se dnes ukázal charakter mužstva a naše odhodlání zvládnout utkání za každou cenu. Inkasované branky kluky ještě o to víc nakoply a v rozmezí čtyř minut jsme dokázali utkání srovnat, což bylo zlomové pro další vývoj. Od první vstřelené branky šlo vidět, že jdeme nahoru herně, a to i v důsledku změny rozestavení, kdy jsme reagovali na nepříznivý vývoj a začali hrát na čtyři obránce, díky čemuž jsme začali zvládat situace v defenzivě.

V poločase jsme si víceméně říkali, že je třeba navázat na těch posledních dvacet minut, což se nám dařilo, vytvořili jsme si hned několik šancí, několikrát nastřelili brankovou konstrukci a nakonec jsme poměrně zaslouženě dokázali zvítězit 2:4. Nakonec musím vyzdvihnout včerejší přístup, vůli a odhodlání vyhrát, takhle by to však mělo vypadat v každém utkání. Nyní se máme na co těšit, o víkendu nás čeká domácí utkání s Petřvaldem a my určitě budeme chtít navázat na výkon od 20. minuty utkání.