Začátek přípravy vyšel na výbornou, Ludgeřovice odjeli s debaklem!

FC VRATIMOV – TJ LUDGEŘOVICE 12:3 (6:1)

V prvním přípravném utkání si naši hráči s chutí zastříleli a Ludgeřovice porazili vysoko 12:3, a to i navzdory faktu, že ještě chybělo hned několik marodů. V utkání se však představilo i pár nových tváři, konkrétně šlo o Indru (Frýdlant n. O.), slovenského záložníka Jurika a dva navrátilce z hostování Sýkoru (Bílovec) a Kebíska (Vítkovice).

? SESTAVA: Sýkora – Murín, Bajzath (46.Slota), Zbavitel, Vojtek – Kebísek, Piskoř – Duda, Roháček (46.Jurik), Indra – Teplý (70.Roháček)

?️ KOMENTÁŘ TRENÉRA: Od začátku utkání jsme byli lepší a aktivnější, drželi jsme míč a tlačili se před soupeřovu bránu. Některé šance jsme však nedotáhli do konce, což nás mohlo mrzet, jelikož přišel trest v podobě obdržené branky z brejku. Naštěstí nás to nerozhodilo a nadále jsme pokračovali v aktivní hře z úvodu, díky které jsme se nakonec začali prosazovat a ještě do poločasu stihli vstřelit hned šest branek. Druhý poločas se nesl v podobném duchu a utkání nakonec skončilo poměrně divokým avšak zcela zaslouženým výsledkem 12:3.

Kdo přišel, tak si zcela jistě přišel na své, v utkání bylo k vidění mnoho pěkných akcí, které byly zakončeny brankami. Kaňkou na utkání však zůstávají inkasovane branky, které jsme obdrželi po zbytečných chybách.

Konečný výsledek bych nepřeceňoval, pořád máme na čem pracovat, určitě se ale jedná o povzbuzeni do další práce.