Vzhledem k stále nepříznivé a dlouhotrvající situaci v amatérském fotbale, bohužel nemohou naše mužstva jak hrát, tak trénovat, a tak nelze psát o ničem aktuálním, nezbývá než si zavzpomínat na doby minulé, proto jsme se rozhodli, že jednou za čas zde přispějeme vzpomínkou na určitou světovou fotbalovou událost či na nějakou fotbalovou legendu, a kde jinde začít naše putování než u nás doma.

Níže přikládáme vzpomínkové video na Vratimovské jarní tažení 2017, které vyneslo mužstvu tehdy senzační postup do Krajského přeboru. I když jsme nakonec z krajského přeboru spadli zpět do 1.A. třídy, v letošní sezóně jsme zatím zdárně bojovali o návrat a po neúplné podzimní části okupujeme v tabulce momentální druhé místo. V nynějším týmu dokonce můžeme najít hned několik pamětníku čtyři roky starého postupu, např. L. Brezulu, V. Trmala, V. Osvěčíka, který se vypracoval v nynějšího kapitána mužstva, R. Peška, A. Třísku či nyní již trenéra B týmu M. Svěnčíka. Ti všichni, a nejen oni by si jistě chtěli vychutnat postupovou radost i v sezóně letošní, a tak doufejme, že i přes nynější situaci v amatérském sportu, dostanou možnost se o ten postup porvat.

V přiloženém videu můžeme vidět nejen spoustu skvělých akci a branek, ale především spoustu emocí, a tak si společně můžeme připomenout tyto momenty a hráče, kteří se o ně s pomocí trenéru a fanoušků společně postarali.