⚽️ Jablunkov – FC Vratimov 1:3 (1:1)

Sestava: Štromp J. – Klimsza, Babič, Michalčák (75. Osvěčík M.), Piskoř – Stibor (76. Valášek), Hrdý, Osvěčík V., Stáník (69. Brezula) – Trmal (81. Štromp P.), Ezeamaku (88. Tříska A.)

Branky: 43. Hrdý, 48. Osvěčík V., 55. Ezeamaku

Hodnocení Radima Peška:

Do utkání jsme vstoupili přímo katastrofálně. Hned v první minutě jsme inkasovali branku, která domácí nakopla. My jsme naopak působili hodně zakřiknutým dojmem. Naše hra postrádala kvalitu, byli jsme strašně nepřesni a lacino odevzdávali míče soupeři. Naštěstí jsme už žádnou další branku do poločasu neobdrželi a naopak vyrovnali Tomášem Hrdým, který z poslední akce v prvním poločase hlavou vyrovnal. Gól do šatny celé utkání změnil.

Do druhého poločasu jsme vstoupili o dost lépe a podařilo se nám vývoj zápasu otočit. Po třech minutách druhé půle se prosadil Vojta Osvěčík. Od tohoto momentu jsme již byli my lepším týmem na hřišti. Definitivní uklidnění v podobě třetí branky přinesl gól “Ezeho”. Zbytek zápasu jsme si již pohlídali.

První poločas byl pro nás varováním a v dalších zápasech nemůžeme takto laxně vstoupit do utkání. Jsem ale rád, že i přes nepříznivý vývoj se nám utkání podařilo otočit a odvezli jsme si důležité tři body.

Vyrovnávací branka T. Hrdého