Důležitý zápas jsme tentokrát zvládli a připsali si cenné tři body.

FC VRATIMOV – PETŘVALD N.M. 2:1 (1:0)

Naši borci navázali na zlepšený herní projev, který předvedli v minulém zápase v Brušperku. Navíc se nám podařilo rychle otevřít skóre, když se už ve 3. minutě trefil Pařenica. Hráli jsme dobrý fotbal, ale převahu nedokázali zúročit v další gól. Naši střelci totiž stále hledají lepší mušku. Šance spálili Svěnčík, Pařenica a Lukeš. Klejnot zase trefil dalekonosnou střelou spojnici, takže se skóre v první části nezměnilo.
Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a opět brzy skórovali. Ve 48. minutě se prosadil opět Pařenica a my vedli 2:0. Tato branka nakopla ke zlepšenému výkonu hosty. Ti si začali vytvářet šance, ale nás podržel gólman Svatoš, který předvedl několik bravurních zákroků. Hra se přelévala rychle na obě strany a Vratimovští si vytvořili minimálně další čtyři tutové šance. Tu největší měl Lukeš, který v tutovce nedokázal přehodit gólmana hostů. Stejnou situaci zahodil dokonce třikrát Svěnčík. Hosté koncovku zdramatizovali, když Huvar v 70. Minutě snížil na 2:1. Soupeři poté vsadili vše na ofenzívu a otevřeli obranu. My naopak hrozili brejk, ale skóre se už přes další příležitosti nezměnilo.
„Děkuji svému družstvu za zodpovědný výkon. Jsem rád, že tým táhne za jeden provaz a na tréninky chodí hráči v hojném počtu. Většinou mám na tréninku šestnáct fotbalistů a s tím se už dá dobře pracovat. Pokud to bude pokračovat, další dobré výsledky se určitě dostaví,“ řekl po zápase kouč Jiří Hořínek.

Branky: 3 a 48. Pařenica – 70. Huvar

Sestava: Svatoš – Kaduch, Pešek, Stuchlík, Kašuba (70. Gara) – Tříska T., Klejnot, Pohlutka, Pařenica (80. Hudeček) – Lukeš (90. Vojkovský), Svěnčík.