Vratimovští dokázali na úvod jara zvítězit v Jeseníku

FK WAREX JESENÍK – FC VRATIMOV 1:2 (1:1)

SESTAVA JESENÍK: Vajda – Macura, Cekuras, Pechoušek, Zelinka (90. Říha), Planý, Bráblík Ma., Grulich (90. Sytař), Bráblík Mi. (83. Tulis), Vaněk, Bouchal

SESTAVA VRATIMOV: Střalka – Brezula, Schmutz, Novotný, Kavan – Maršál (57. Chlopek), Barták (68. Duda), Klejnot, Wojatschke (90. Bajzath), Šeba – Trmal (68. Roháček)

BRANKY: 41. Bráblík Mi. – 40. a 89. Šeba

HODNOCENÍ TRENÉRA: Na začátek jarní části nás čekal soupeř, který je zejména v domácím prostředí velice nepříjemný a musím říct, že stejně jako my, tak i soupeř se od posledního vzájemného utkání posunul a vypadal velice zajímavě.

V první půli se hrál docela opatrný fotbal z obou stran, který nenabídnul moc šancí. Až do naši první branky ve 40. minutě toho moc k vidění nebylo. Hned vzápětí jsme však naší hloupostí pustili soupeře do úniku, čehož využil a srovnal skóre. V první půli nám celkově chyběla větší koncentrovanost na utkání. Neustále jsme řešili jiné věci než vlastní hru a podle toho to i vypadalo.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že něco změníme, což mělo okamžitý dopad. Začali jsme být aktivnější bez míče a soupeř tak nedokázal dávat tolik přesných míčů za obranu. My jsme v druhém poločase měli asi pětadvacet minut, ve kterých jsme mohli utkání rozhodnout. Je pravda, že poté i soupeř měl nějaký nebezpečný centr do vápna, ale na konci utkání jsme opět ukázali, že dokážeme rozhodovat vyrovnané zápasy až v samotném závěru a že se už nejedná jen o náhodu. Předvedli jsme skvělý rychlý přechod nahoru a pohledná akce zakončena gólem Šeby nám zařídila konečné tři body a skvělý vstup do jarní části.