Vratimov si z utkání na Hlubině odvezl třetí venkovní výhru v řadě

TJ Unie Hlubina – FC Vratimov 0:1 (0:0)

Branky: 60. Šindler

ŽK: Dybal – Duda, Schmutz, Wojatschke

Hlubina: Hatoň – Nevřela, Tomek, Vykopal (60. Marciňa), Bělíček (69. Kalay) – Látal (76. Frébort), Šindler, Dybal, Förster, Hrušovský – Badalyan (76. Sasko)

Vratimov: Müller – Brezula (46. Máša), Novotný, Schmutz, Kavan (80. Barták) – Chlopek (80. Maršál), Klejnot, Duda, Wojatschke, Šeba (84. Bajzath) – Trmal (9. Šindler)

Hodnocení trenéra: Utkání s Hlubinou rozhodně nepatřilo k těm nejpohlednějším. V zápase jsme měli hodně nepřesností a nebyli jsme dostatečně sebevědomí ve výstavbě hry, což způsobilo to, že jsme se jen těžko dostávali do šancí. Soupeř byl po většinu zápasu aktivnější na míči, ale do šancí se taky moc nedostával. Moc dobře víme, že Hlubina má velkou sílu, obzvlášť na domácím hřišti, a proto jsme šli do utkání se záměrem hrát z trochu hlubšího bloku, tak abychom eliminovali soupeřovi náběhy za naší obranu. To se nám i většinu utkání dařilo.

Cely tým pracoval během utkání poctivě a organizace naší hry v obranné fázi byla taky velmi dobrá. K tomu jsme přidali i potřebnou bojovnost. Jak už to tak bývá, tak vyrovnaná utkání někdy rozhodují standardní situace a tentokrát se povedlo využít jednu z nich právě nám.

Nyní se musíme mentálně připravit na příští týden, protože nás čeká úplně jiné utkání. Momentálně se vezeme na vlně dobrých výsledku, ale pokud na ní chceme zůstat, tak nesmíme polevovat v našem nasazení.