FC VRATIMOV B – SOKOL HRABOVÁ B 2:4 (1:2)

Hodnocení trenéra:

V dnešním zápase jsme se potkali zatím asi s nejkvalitnějším soupeřem. Hrabová hrála výborně v obraně a přecházela do rychlých protiútoků s kterými jsme se hlavně v úvodu utkání nedokázali srovnat a už v 11. minutě prohrávali 0 : 2 po hrubých chybách v obraně. Postupně jsme se  dostávali do hry a dvakrát se nám podařilo do poločasu snížit dvoubrankový náskok soupeře po průnicích Ondřeje Adámka a Tomáše Třísky. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním otočit nepříznivé skóre, bohužel vyložené šance neproměnil Macák, Bandy a Adámek. Zákonitě přišel trest v inkasované brance. I tak jsme bojovali a snažili se nepříznivé skóre otočit, ale dnes nám štěstí nepřálo, když jsme v 85. minutě neproměnili penaltu. Myslím, že i tak se za předvedený výkon nemusíme stydět. Dokázali jsme hrát vyrovnanou partii  s úplně jinou Hrabovou, než jsme se setkali v 1. kole a doufám, že nás fanoušci příjdou znovu podpořit i příští neděli v Řepištích.

Branky: Adámek, Tříska T.

Sestava: Kubala – Václavík, Juhos, Gašman, Macák – Tříska A.,Bandy, Adámek, Thomas,- Tříska T., Hudeček Náhradníci : Tylšar, Drozd, Baláž, Raška, Duží, Parwa, Šipula