Vítězná série nekončí, v sobotu jsme si poradili s Brušperkem!

FC Vratimov – SK Brušperk 2:0 (0:0)

Branky: 49. Teplý, 68. Pelán (vl.)

Sestava: Muller – Slota, Bajzath, Murín – Zbavitel, Piskoř, Duda (84. Hrdý), Wojatschke – Roháček – Pešek D. (Štromp), Teplý (90. Pešek R.)

Hodnocení trenéra: V prvním poločase jsme dobývali obrany blok soupeře, byli jsme trpěliví a dokázali jsme si vytvořit pár slibných pozic, bohužel se nám nepodařilo dát branku. Soupeř hrozil jen ze standardních situaci a ty jsme celkem v pohodě dokázali ubránit. O půli jsme si řekli, že musíme být nadále trpěliví a trochu zvýšit tempo hry. Hned v úvodu se nám povedlo vstřelit krásnou branku a tím se zápas otevřel. Soupeř byl nucen více otevřít hru a dostal se asi do dvou příležitostí, které jsme bohudík přežili. My jsme si těch šanci taky vytvořili zase dost. Nakonec tam spadla taková šťastná branka a zbytek zápasu už jsme v pohodě dohráli. Nebyli jsme v lehké situaci, stále nám chybí hodně hráčů vinou zranění a už snad páté utkání dohráváme ve 12-13 lidech. Všichni jsme se však semkli a nyní se nám daří vítězit, což je podstatné. Musím pochválit i kluky, kteří nám chodí pomoci z B týmu.

Byl to náš poslední domácí zápas a jsem rád, že jsme se mohli rozloučit vítězné. Co mě však trochu mrzí, je to, že po závěrečném hvizdu lidi nevydrží na tribuně a klukům nezatleskají. Určitě by si to za celý podzim zasloužili.