Libhošť – FC Vratimov 0:3
Sestava: Czedron – Tříska (69. Stáník), Stuchlík, Hrdý, Piskoř – Brezula, Osvěčík V., Tomšů, Osvěčík M. – Ledvina (78. Krejčířík), Michalčák
Branky: 53. Michalčák, 55. Osvěčík V., 75. Hrdý
Hodnocení trenéra Racka:

V Libhošti jsme potvrdili tři body,

Do utkání jsme vstoupili s cílem navázat na domácí výhru se Smilovicemi. Od začátku jsme byli aktivní a určovali tempo hry. V první půli jsme byli lepším týmem, měli jsme několik pěkných akcí na stranách hřiště, ale nezvládali jsme finální přihrávku, a když už se povedla, vychytal nás brankář. Domácí hrozili jen ze standardních situací. Poté nám opět vyšel vstup do druhého poločasu, když se trefili Michalčák a Vojta Osvěčík. To nás na moment uspalo a Libhošť si vytvořila tlak, který sice trval jen chvíli, ale nebýt Czedroně, mohli jsme inkasovat hned čtyřikrát. Poté nás uklidnila branka Hrdého a utkání se ve zbývající části jen dohrávalo.

Dneska musím kluky hodně pochválit, hráli disciplinovaně a trpělivě. Na druhou stranu Libhošť byla zatím asi nejslabší soupeř. Příště přivítáme ambiciozní Stonavu a to bude určitě o něčem jiném. Každopádně máme na to, abychom uspěli i v tomto zápase. Kluci už se sehráli a celkově si to pěkné sedá. Mladí kluci, kteří přišli už se rozkoukali a jejich výkony jdou nahoru. Věřím, že naše hra už se bude jen zlepšovat.