V Krnově jsme potvrdili jarní venkovní formu

FK Kofola Krnov – FC Vratimov 1:3 (0:2)

Branky: 73. Hřivnáč – 36. a 44. Šindler, 78. Barták

ŽK: 70. Tümmler, 78. Váňa – 68. Schmutz, 72. Wojatschke, 75. Brezula

Krnov: Rolný (12. Řeháček) – Říha, Šimčík, Igbinoba, Tümmler, Sklenařík, Mráz, Váňa, Hřivnáč, Sabo, Strážnický (46. Václavek)

Vratimov: Střalka – Brezula, Novotný, Schmutz, Klejnot (88. Murín) – Šeba (60. Chlopek), Máša (60. Wojatschke), Duda, Trmal (70. Barták), Maršál – Šindler

Komentář trenéra: Všem nám bylo před utkáním jasné, že máme co napravovat a že musíme, i když venku, tak napravit výbuch z minulého týdne. Povedlo se. První půlka z naši strany byla solidní, sice jsme se do tempa dostávali delší dobu, ale už v prvních minutách měl má noze jasný gól Šindy. Dva góly jsme ale vstřelili i tak, a to v druhé polovině prvního poločasu, kdy jsme hráli parádně. Bohužel opět v druhem poločase opadla naše aktivita, neměli jsme odražené míče, neměli jsme výstavbu hry a zaslouženě jsme inkasovali. Po inkasované brance jsme zase zabrali a utkání třetím gólem rozhodli. Je důležité, že jsme to dnes zvládli. Příští týden jedeme do Bruntálu, kde bude obraz hry nejspíše podobný, tohle vítězství potvrdit.