Utkání v Libhošti jsme rozhodli v závěru

Libhošť 1:3 FC Vratimov

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Pešek R., Macák, Osvěčík V. (90. Stuchlík) – Brezula (80. Osvěčík M.), Bandy (87. Tříska A.), Trmal

Branky: 61., 89. a 90. Trmal

Hodnocení utkání trenéra Peška:

Do utkání jsme vstupovali s tím, že chceme navázat na výkon z minulého domácího utkání.

V prvním poločase se nám to dařilo. Dobře jsme kombinovali a dostávali jsme se opět do řady šancí, které jsme bohužel opět nedokázali dotahovat do zdárného konce. Libhošť jsme během první půle do žádné šance nepustili, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase soupeř srovnal hru a začal se také dostávat do nebezpečných pozic. Do vedení jsme se přesto dostali my. V. Trmal se dostal k míči uvnitř pokutového území a skóroval. Vedení jsme však neudrželi dlouho. Hned za pět minut soupeř vyrovnal, poté co byl po několika odrazech míče v našem pokutovém území důraznějším. Po vyrovnání se domácí dostali do pár slibných šancí, ale v těchto momentech nás podržel především gólman Juras. Poslední naše zápasy se rozhodují až v samém závěru, nejinak tomu bylo i teď. Štěstí se tentokráte přiklonilo na naší stranu.  V 89. minutě se po vyhraném souboji na hranici velkého vápna, dostal k míči opět V. Trmal a poslal nás do vedení. „Trmimu“ to však nestačilo a v 92. minutě si díky skvělému presinku soupeřovi rozehrávky připsal na své konto další branku a završil tak hattrick.

Musím říct, že  se řada kluků na naší straně potýkala s nachlazením, či dalšími zdravotními problémy a o to více si tohoto vítězství vážíme. Všem klukům moc děkuji a věřím, že tyto důležité body potvrdíme v následujícím domácím utkání.