Utkání s Hájem ve Slezsku jsme nezvládli dle představ a odešli s debaklem.

SESTAVA: Müller – Murín (46. Brezula), Zbavitel, Bajzath, Cempírek (11. Vojtek) – Kebísek (46. Duda), Piskoř (79. Slota) – Smilowski, Roháček, Indra (46. Ferenc) – Teplý

BRANKY: 9. Lampa, 33. a 57. Regec, 84. Jančík, 89. Komárek

KOMENTÁŘ TRENÉRA: V sobotu jsme nezačali špatně snažili jsme se kombinovat a hrát na míči, soupeř zpočátku spíše čekal na brejky, díky kterým se dostával ke standardním situacím, které byly v tomto zápase rozhodujícím faktorem. Po dvou chybách při soupeřových rozích jsme obdrželi dvě hodně laciné branky a ačkoliv hra byla na první pohled vcelku vyrovnaná, tak jsme přesto v poločase odcházeli do kabin s dvoubrankovým mankem na soupeře, což byla velká rána na naší psychiku.

Do druhého poločasu jsme udělali hned několik změn a řekl bych, že jsme začali hrát o něco lépe, bohužel pro nás se po pár minutách soupeř prosadil potřetí, a to znovu ze standardní situace, když dokázal zužitkovat dlouhý aut do naší šestnáctky. Za stavu 3:0 jsme se následně snažili o korigování výsledku, avšak své šance jsme prováhali, a nakonec ještě v poslední desetiminutovce dvakrát inkasovali. Soupeř vyhrál toto utkání zcela zaslouženě, ačkoliv ten konečný výsledek působí celkem krutě vzhledem k hře. My jsme však v tomto zápase nebyli nebezpeční, na rozdíl od Háje, který byl v útoku agresivnější a hladovější po vstřelení branky.

My jsme tak opět prohráli, znovu bez vstřelené branky a sami jsme inkasovali hned pětkrát, což by mohlo být velkým problémem do dalších zápasů. Náš tým je relativně mladý, v základu jsme měli hned několik kluků, kteří se narodili po roce 2000, zároveň jsme přes zimu obměnili kádr a zatím se trošku hledáme. Nyní si musíme vyříkat chyby a v týdnu pořádně zabrat, tak abychom tento nezdar odčinili hned v příštím utkání s Bolaticemi, protože se chceme zvednout jak herně, tak i výsledkově.