Utkání s Bolaticemi rozhodl čtyřmi brankami Duda!

SESTAVA: Müller – Brezula (74. Smilowski)- Zbavitel, Bajzath, Slota – Duda (85. Jurík) – Kebísek, Piskoř, Roháček – Ferenc (70. Indra), Teplý (85. Benc)

BRANKY: 9., 16,, 40. a 83. Duda, 54. Teplý – 8. a 45. Maršák

KOMENTÁŘ TRENÉRA: Do utkání s Bolaticemi jsme šli s jasným cílem vyhrát a připsat si tři body do vyrovnané tabulky, tak abychom se udrželi v kontaktu s čelem tabulky. Bohužel vstup do zápasu se nám opět nepovedl, což už je momentálně taková naše klasika na jaře, když jsme soupeři darovali branku doslova na zlatém podnose. Tento vývoj se u nás momentálně opakuje, že uděláme zbytečně individuální chybu a poté musíme dotahovat gólové manko, což ne vždy bývá jednoduché. Tentokrát však kluci zareagovali skvěle, během minuty vyrovnali a do poločasu jsme vývoj dokonce otočili na naši stranu, a když už to vypadalo, že v poločase povedeme o dvě branky, inkasovali jsme ve 45. minutě zbytečně druhou branku a zase dostali soupeře do utkání. Během první půle jsme si však i navzdory neúplně přesvědčivé hře dokázali vypracovat spoustu šancí, které jsme však nedokázali proměnit.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, kdy jsme si vypracovali hned několik stoprocentních gólových příležitostí, samostatných úniků, zkrátka toho bylo plno a nakonec jsme dokázali proměnit alespoň dvě z těchto příležitostí a vyhráli 5:2. V konečném důsledku se určitě pro nás jedná o důležité vítězství, i když to herně pokulhávalo, ale co se týče šancí a branek, tak obojího bylo v utkání hodně a my tak určitě máme na čem stavět. Samozřejmě musíme přihlédnout i k tomu, že Bolatice jsou na samém spodku tabulky, takže bych tuto výhru úplně nepřeceňoval. Nyní nás čeká Řepiště, kde se ukáže jestli se zvedáme i herně, my se na toto derby musíme poctivě připravit, tak abychom v sobotu udělali maximum proto, abychom si přivezli nějaké body.