UBOJOVANÁ DOMÁCÍ VÝHRA S FRENŠTÁTEM POHLEDEM HLAVNÍHO AKTÉRA ADAMA STŘALKY!
„Do sobotního utkání jsme vzhledem k postavení v tabulce vstupovali jako lehký favorit, což potvrdila i první půlhodina 1. poločasu, během které jsme klidně mohli vést 3:0. V posledních patnácti minutách poločasu jsme vypadli z tempa a soupeř si vytvořil pár velice dobrých příležitosti, které naštěstí pro nás nevyužil. Druhý poločas už byl však v režii Frenštátu, dařilo se jim kombinovat a držet míč a nakonec i poměrně brzy srovnat. Ve zbytku utkání hosté zahodili další vyložené šance a nakonec se podařilo z brejku vstřelit vítěznou branku právě nám. Po delší době se nám konečně povedlo doma získat zase tři body a jsem hrozně rád, že jsme společně s týmem ukázali nesmírnou bojovnost a touhu po vítězství.
Svůj výkon bych úplně nechtěl hodnotit, já jsem hlavně šťastný, že jsem konečně zpátky v tréninkovém procesu a můžu být naplno s týmem. Kdo měl někdy alespoň sebemenší problémy s koleny, tak ví, že je to běh na dlouhou trať. Pokud pak jde o mou pozici v týmu, tak se jako jeden z nejstarších snažím jít ostatním příkladem. Co se týče toho, kdo bude zrovna chytat, tak je to vždy na trenérovi, který jedna dle svého nejlepšího vědomí. Momentálně je situace taková, že pokud to zdraví dovolí, tak se s Davidem v brance rovnoměrně střídáme.“