Trenér Lišaník po úvodním vítězství: „Lepší vstup do soutěže jsme si mohli jen těžko představit.“
? FC VRATIMOV – FK JESENÍK 6:3 (2:2)
?️ HODNOCENÍ UTKÁNÍ | V sobotu se jednalo o divoké utkáni, ve kterém padlo 9 branek a výsledek spíše odpovídal tomu, že jsme hráli tenis. Pro fanoušky to určitě bylo skvělé a a atraktivní utkání na pohled, ale pro nás trenéry už to bylo na lavičce horší. V úvodu jsme udělali dvě lehkovážné chyby v obraně, které soupeř dokázal potrestat a rázem jsme prohrávali o dvě branky. Celkově jsme však v první půli měli mnoho náznaků, bohužel jsme je nedokázali vyřešit a prakticky ani zakončit. Ke konci poločasu se nám však podařilo zužitkovat dva rychlé přechody do útoku a srovnat tak skóre.
Ve druhém poločase už z nás opadla počáteční nervozita a najednou nás bylo plné hřiště. Do 70. minuty se nám podařilo utkání rozhodnout, když jsme se prosadili hned čtyřikrát, nutno říci, že po krásných akcích. Nakonec jsme mohli dokonce přidat i další branky, ale žádná z našich šanci se už neujala, naopak soupeř v 91. minutě korigoval na konečných 6:3. V konečném důsledku jsem rád, že kluci ukázali sílu a otočili tohle utkání, start do soutěže je vždy důležitý, a pro nás jako pro nováčka obzvlášť. Víme, že v naší hře je stále mnoho nedostatků na kterých je třeba pracovat, ale tato výhra nám bezpochyby dodá potřebné sebevědomí a klid do další práce.
? SESTAVA | Müller – Brezula (85. Benc), Bajzath, Zbavitel, Kavan – Zupko (79. Roháček), Máša (64. Barták), Duda – Chlopek (79. Maršál), Šeba – Vidiševský (46. Šindler)