Středeční dohrávku ve Frenštátu rozhodl hattrickem Šindler

SK Beskyd Frenštát p. R. – FC Vratimov 2:5 (1:3)

Branky: 5. a 63. Pyclík – 10., 42. a 73. Šindler, 39. Macík (vl.), 89. Wojatschke

ŽK: 58. Bányacski, 90. Halda – 21. Trmal, 56. Roháček, 78. Šindler, 90. Klejnot

Frenštát: Chmiel – Macík (74. Macura), Zahaluk (46. Bányacski), Hrabec, Opatřil, Strnad, Halda, Pyclík, Bzirský, Ševčík, Kalfas

Vratimov: Müller – Schmutz (64. Kavan), Bajzath, Novotný, Klejnot – Maršál (64. Šeba), Máša (56. Duda), Trmal (56. Roháček), Wojatschke, Chlopek (81. Barták) – Šindler

Komentář trenéra: Středeční těžké utkání s kvalitním soupeřem, jednoznačně začali lépe domácí. Na soupeři bylo vidět, že chce odčinit sobotní porážku s Vitkovicemi. V samotném úvodu se dokonce dostali do zaslouženého vedení po povedené standardní situaci. My jsme se z toho ale dokázali oklepat a začali jsme, někdy po dvacáté minutě hrát svou hru. Do konce prvního poločasu jsme byli lepším týmem my, a navíc jsme opět dokázali být efektivní nahoře, což vyústilo v poločasové vedení 1:3.

Druhá půlka byla z naší strany podobná, jako v sobotu. Chtěli jsme to jen dohrát a soupeř toho využil, šel odhodlaně za vyrovnáním, a když dal gól na 2:3 tak to s námi nevypadalo úplně nejlépe. Dnes nám ale pomohlo skvěle střídání. Všichni kluci, kteří nastoupili vnesli do zápasu potřebné nasazení a aktivitu, čímž jsme trochu srovnali hru a nakonec jsme dokázali rozhodnout utkání ve svůj prospěch.

Pravdou je, že pro soupeře je výsledek krutý, ale my jsme si dnes opět dokázali, že máme v týmu velkou sílu. I když náš výkon nepatřil k těm nejlepším, tak jsme to nakonec zvládli. Za dnešní výkon jsem na všechny hráče hrdý, ale teď už se musíme koukat směrem k sobotnímu utkání s Šumperkem.