Starší přípravka U11 má za sebou úspěšný měsíc květen

Další čtyři utkání si na své konto připsala starší přípravka U11 během května. Na přelomu měsíce si kluci nejprve poradili s dívkami Baníku. Poté sice na domácím hřišti podlehli Krásnému Poli, ale měsíc nakonec zakončili vítězně, když nejprve porazili sousední Řepiště i Třebovice.

Komentář trenéra: Skončil nám další měsíc sezóny, ve kterém kategorie U11 odehrála další čtyři zápasy. Jestli jsme v posledním hodnocení popisovali nepříliš dobrý vstup do sezóny, jedna výhra a tři prohry, nyní bude resumé o mnoho veselejší. Měsíc květen končíme s bilancí tří výher a jedné prohry. Jde vidět, že se nám vyplácí tréninková morálka a dril. Věci, které nacvičujeme na trénincích se nám pomalinku daří přenášet do zápasů a toho si moc ceníme. Podařilo se nám zapracovat na organizaci hry, daří se nám lépe kombinovat a zlepšili jsme i produktivitu v zakončení. Během posledních čtyř zápasů jsme dali přes šedesát branek!

V červnu nás čekají poslední dva zápasy sezóny a bylo by skvělé, kdybychom v nich uspěli. Pokud budeme pokračovat v poctivém přístupu k tréninkům, budeme na nejlepší cestě v nich uspět.

Výsledky: 

FC Baník Ostrava – dívky U11 – FC Vratimov U11 6:14

FC Vratimov U11 – TJ Sokol Krásné Pole U11 8:9

FC Vratimov U11 – TJ Řepiště U11 20:8

SK Slavie Třebovice U11 – FC Vratimov U11 3:19