Hodnocení trenéra Kavuloka:

Po odloženém zápase s Václavovicemi odehráli mladší žáci další dva zápasy. Tentokrát jsme zavítali na hřiště prvních Třebovic, kde se po dobrém poločase, který skončil 2:2, projevila větší kvalita soupeře a na konci utkání to bylo 8:3 pro domácí.  Další utkání jsme odehráli v Šenově, opět jsme se prezentovali kvalitní hrou a naše snaha tentokrát stačila na 50 minut vyrovnané partie, bohužel posledních 10 minut nás stálo zápas a prohráli jsme 2:6, ačkoliv průběh utkání neodpovídá tak vysokému rozdílu. Po dvou porážkách se držíme ve středu tabulky, což je příjemné zjištění při pohledu na náš mladý tým. Naši kluci jsou schopni hrát vyrovnané zápasy s mnohem staršími protivníky.

Tímto zhodnocením vás všechny zveme na domácí utkání s Šenovem v sobotu 19.10. v 10.00.