SOBOTNÍ PORÁŽKA S HLUBINOU OČIMA PATRIKA CHLOPKA
„Vstup do sobotního utkání nám bohužel vůbec nevyšel, když jsme v 7. minutě obdrželi červenou kartu a veškeré naše plány tak vzaly za své. Hlubina diktovala tempo hry a vytvářela si mnoho šancí a potvrzovala tak svou dobrou formu. My jsme se snažili reagovat změnami v rozestavení, ale bohužel jsme si dokázali v prvním poločase vytvořit jen jednu větší šanci, kterou jsme využít nedokázali. Ve 35. minutě se sice síly na hřišti srovnaly, ale ani po vyloučení hostujícího hráče jsme nedokázali přepnout a stále jsme se jen bránili, z čehož vyústil gól na 0:1 takzvaně do šatny. Ani začátek druhého poločasu se nám nepovedl, když jsme hned v úvodu vyrobili zbytečnou penaltu a rázem prohrávali 0:2. Poté přišla asi naše nejlepší pasáž zápasu, soupeř si myslel, že má hru pod kontrolou, ale my jsme začali jejich chyby využívat a dostávat se do šancí, které jsme však trestuhodně zahodili. V závěru zápasu, kdy jsme už hráli vabank, tak dokázala Hlubina udeřit ještě dvakrát a zaslouženě tak vyhrála, když byla většinu utkání lepším týmem.
Osobně jsem se na tento zápas hodně těšil, protože minulý rok jsem strávil na Hlubině a zažil tam svou nejlepší sezónu. Samozřejmě jsem chtěl kluky porazit, ale bohužel jsme v sobotu byli horším týmem. Věřím však, že se z této porážky rychle oklepeme a budeme sbírat body i dále. Hlubině samozřejmě přeji, ať se jim daří a dosáhnou cíle, který si stanovili před sezónou.“