Slibný začátek utkání jsme přetavili pouze v konečný bod za remízu

FC VRATIMOV – FC DOLNÍ BENEŠOV 2:2 (1:1)

SESTAVA: Muller – Brezula, Bajzath, Zbavitel, Indra – Benc (70. Piskoř), Duda, Smilowski, Ferenc – Roháček (76. Slota), Teplý

BRANKY: 7. Zbavitel, 90. Teplý – 30. Osvěčík, 81. Labuda

KOMENTÁŘ TRENÉRA: Toto utkání se hodnotí docela těžce, vstupovali jsme do něj s tím, že chceme navázat na zlepšené výkony z posledních zápasů a musím říct, že se nám to i povedlo. Od začátku jsme byli aktivní, snažili jsme se hrát kombinační fotbal a dokázali si vytvářet šance. Co nám ale paradoxně uškodilo, tak byla vstřelená vedoucí branka, hned poté to vypadalo, jako bychom si mysleli, že Benešovu nasázíme pět branek a bude hotovo, začali jsme hrát úplně jiný fotbal, najednou jsme se pokoušeli o dlouhé míče za obranu a celý zbytek prvního poločasu jsme dá se říct prohospodařili a nakonec jsme mohli být rádi, že Dolní Benešov dokázal pouze srovnat.

V druhé půli jsme se chtěli vrátit zpět ke hře, která nás zdobila, což se nám i dařilo. Druhý poločas byl z naší strany o mnoho lepší, vytvářeli jsme si místy velký tlak a hned několik závarů, ale nakonec to byl právě soupeř, který se dostal snad podruhé za poločas k naší bráně, kdo se po naší trestuhodné ztrátě míče ve středu pole dostal do vedení. V úplné koncovce utkání se nám alespoň podařilo ze závěrečného tlaku skóre vyrovnat a vydolovat konečný bod. Osobně však tuto remízu považuji za obrovskou ztrátu, zkrátka v domácím prostředí proti soupeři jako je Dolní Benešov si to musíme lépe pohlídat. Ostatní výsledky nám však bohudík nahrály a my zůstali na druhém místě, nyní jedeme do Českého Těšína, kde nás čeká velká výzva, jelikož domácí za celou sezónu na svém hřišti ještě neprohráli. My tam ale určitě pojedeme s ambicemi zvítězit a připravit je tak o tu jejich sérii.