Školička pod vedením Dudy obsadila na turnaji v Příboře 5. místo.

?? ŠKOLIČKA | V sobotu proběhl turnaj školičky v Příboře, kterého jsme se zúčastnili v této sestavě: Matyaš Gerlich, Robin Mika, Tobiáš Sušil, Daniel Dohnal, Samuel Jurošek, Matyaš Plavý.

?️ KOMENTÁŘ TRENÉRA DUDY: Na Turnaji jsme se střetli s týmy jako jsou Klimkovice, Ženklava, Příbor Zelená a Žlutá, Poruba, Kozmice a Starý Jičín. Musím říct, že za mě se jednalo o asi jeden z nejhezčích výkonu kluků, kteří ze sebe vydali vše, a taky za to byli náležitě odměněni. Nemohu říct, že bychom na turnaji odehráli utkání ve kterém bychom zaostávali, ba naopak. Bohužel jsme však doplatili na neproměňování šancí, což nás v konečném důsledku trochu mrzelo. Každopádně za předvedené výkony musím všechny hráče pochválit. Velké díky patří i rodičům za jejich neustálou podporu z tribuny.

Nakonec jsme se umístili na 5. místě z 9, což je velká škoda, jelikož by si kluci opravdu zasloužili skončit na stupních vítězů. Zvlášť pak mrzí jedna prohra, kdy jsme inkasovali 20 sekund před koncem, ale i to patří k fotbalu a muže to být pro kluky cenná lekce pro příště. Turnaj nakonec vyhrála 1.FK Poruba.

?️ VÝSLEDKY:

TJ Klimkovice – FC Vratimov 2:1
Goly: Gerlich

FC Vratimov-TJ Sokol Ženklava 6:1
Goly: Gerlich 2, Mika 2, Jurošek,Sušil

TJ Sokol Hutisko Solanec-FCV 3:3
Goly: Jurošek 2, Gerlich

FCV- Příbor Zelená 10:0
Goly: Gerlich 3, Jurošek 4, Mika 2, Sušil

FCV – 1.FC Poruba 5:5
Goly: Gerlich 3, Dohnal, Jurošek

FCV – Příbor Žlutá 6:3
Goly: Mika 2, Dohnal 2, Sušil, Gerlich

FCV – TJ Sokol Kozmice 3:4
Goly: Plavý, Gerlich, Sušil

FCV – FK Starý Jičín 5:2
Goly: Dohnal 2, Gerlich 2, Mika