Sestava: Štromp – Jašek, Babič, Hrdý, Piskoř – Brezula (82. Staník), Pešek (75. Ledvina), Tomšů, Osvěčík M. (87. Krejčiřík) – Racko (60. Tříska) – Michalčák

Branky: 47. Racko, 53. Michalčák

ČK: 89. Babič

Hodnocení trenéra Racka:

Tentokrát jsme doma bodovali naplno.

Musíme si přiznat, že výkon nebyl ideální. Vzhledem k předchozím výsledkům je však pro naše mladé mužstvo tato výhra hodně důležitá. V průběhu celého zápasu pršelo a terén byl hodně těžký. Dneska to nebylo příliš o fotbale, ale hodně o bojovnosti. První poločas byl hodně vyrovnaný a z našeho pohledu trochu nervózní. Vstup do druhé půlky nám vyšel na jedničku, když jsme se dostali za 8 minut do vedení 2:0. Prosadili se Racko s Michalčákem. Zbytek utkání jsme dohráli celkem s přehledem. Soupeř měl hodně standardních situací, které jsme výborně uskákali. Jen škoda červené karty pro Babiče minutu před koncem. Vojta jako zastupující kapitán dovedl mužstvo k vítězství a příští týden bude určitě chybět. Naopak z dovolené se vrátí kapitán Vojta Osvěčík, takže i přesto pojedeme do Libhoště pro vítězství.