FC Vratimov – Bystřice 3:0 (3:0)
Sestava: Štromp – Stuchlík (46. Brezula), Harbáček, Michalčák, Jašek – Svěnčík (82. Pešek), Osvěčík V., Osvěčík M., Tříska A. (58. Bandy) – Hrdý (58. Trmal), Ledvina (58. Macák)
Branky: 14. a 45. Ledvina, 41. Osvěčík M.
Hodnocení trenéra Racka:
V posledním utkání sezony jsme přivítali už jistého mistra z Bystřice, podle toho také utkání vypadalo. Hosté už byli hlavami trochu někde jinde a utkání, které se hrálo ve velikém vedru, tak nemělo potřebné tempo a ani kvalitu, která by odpovídala souboji prvního se třetím mužstvem soutěže. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a dostali jsme se do vedení 3:0, když se dvakrát trefil Ledvina a jednu branku přidal M. Osvěčík. Druhý poločas už byl vyrovnanější, Bystřice si vytvořila několik dobrých šancí, ale nás opět podržel skvěly Štromp. V tomto zápase se mimo jiné rozloučil s Vratimovem náš odchovanec Marek Svěnčík, loučení to bylo úspěšné, poté co Marek dovedl tým jako kapitán k vítězství.
Zhodnocení sezony:
Po sestupu z kraje jsme se všichni chtěli hned vrátit zpátky a nutno podotknout že jsme na to měli, jenomže naše nevyrovnané výkony nás připravili o postup. Všichni tak nějak uvnitř cítíme, že jsme to mohli zvládnout, proto jsou pocity trochu smíšené. Na druhou stranu spolu s Bystřicí jsme dostali nejméně branek, a také jsme jich dali jako druzí nejvíce. Určitě je na čem pracovat do příští sezony, hlavně aby naše výkony byly vyrovnanější a neměli jsme tolik výpadků jako letos.  Každopádně bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří na naše zápasy chodili a povzbuzovali nás, dále pak p. Klejnotovi, který dělal maximum pro to, abychom měli co nejlepší podmínky pro fotbal. Nesmím opomenout také sekretáře klubu Davida Husera či správce hřiště, prostě všechny v klubu, kteří nám pomáhali. A samozřejmě děkuji všem hráčům za ty pěkné momenty, ale i za ty ne tolik povedené, protože jen díky nim se můžeme příští sezonu posunout zase o něco výš.