S Valašským Meziříčím jsme dlouho vedli, ale nakonec jsme bez bodu

FC Vratimov – TJ Valašské Meziříčí 1:2 (1:0)

Branky: 22. Šindler – 65. Výmola, 76. Hrdlička

ŽK: 45. Brezula, 89. Barták, 90. Šindler – 78. Křenek

Vratimov: Müller – Klejnot, Bajzath, Novotný, Brezula (83. Kavan) – Chlopek (76. Roháček), Máša (67. Maršál), Duda (83. Barták), Wojatschke, Šeba (67. Trmal) – Šindler

Valašské Meziříčí: Pobořil – Vozák (46. Veselý D.), Tkadlec, Veselý R. (69. Koleček), Žilinský, Výmola, Koňařík, Hrdlička, Smilek (85. Barbořák), Kulhánek, Gomola (46. Křenek)

Komentář trenéra: Jednalo se o utkání dvou poločasů, ve kterém proti nám stal dobře organizovaný soupeř s velice kvalitním a rychlým přechodem nahoru. V prvním poločase sice začátek patřil hostům, kdy jsme přežili dva nebezpečné centry, ale od té doby jsme na hřišti udávali tempo my. Dominanci na míči doplňovaly i šance. Bohužel jsme dokázali proměnit pouze jednu a to bylo, jak se později ukázalo, rozhodující. Začátek druhé půlky byl v naši režii. Vytvořili jsme si minimálně další dvě velké šance, ale ani ty jsme nedokázali proměnit. Za naši neefektivitu jsme byli potrestáni dvěma góly soupeře a z utkání tak nakonec nemáme ani bod. Je to velká škoda, protože tohle utkání jsme měli ve svých rukou a mohli jsme jej zvládnout vítězně.

Odkaz na fotogalerii z utkání (📸 Viktorie Mrázová): FOTOGALERIE