S divizním Bohumínem jsme herně nepropadli, i přesto jsme však nakonec v přestřelce podlehli.

FC VRATIMOV – FK BOSPOR BOHUMÍN 4:6 (2:5)

Druhou porážku v přípravě utrpěl náš A TÝM ve středu večer s divizním Bohumínem, kterému podlehl v utkání hraném na umělé trávě v Horní Suché 4:6.

? SESTAVA: Sýkora (46. Muller) – Murín, Slota, Bajzath, Vojtek – Mrkvička (15. Zbavitel), Duda (65. Indra) – Smilowski, Roháček (60. Jurik), Indra (46. Brezula) – Teplý

⚽️ BRANKY: Teplý 2, Roháček 2

?️ KOMENTÁŘ TRENÉRA: Už před utkáním jsme věděli, že se bude jednat o nejtěžšího soupeře v rámci přípravy a úvod utkání to jen potvrdil. My jsme nedokázali zachytit soupeřovo tempo a hned z první akce jsme poměrně lacině inkasovali, čímž jsme si to ještě víc zkomplikovali. Chvíli po obdržené brance jsme však dokázali hru vyrovnat a dokonce i srovnat skóre. Bohužel nadějný výsledek jsme drželi zhruba do třicáté minuty, kdy jsme soupeři dovolili vstřelit v rychlém sledu tři branky, a to po celkem zbytečných chybách v obraně. Poločas nakonec skončil celkem jednoznačným rozdílem 5:2 pro Bohumín.

Druhý poločas byl z naší strany o mnoho lepší a fotbalovější, dokázali jsme držet míč na svých kopačkách a snažili se kombinovat, což vedlo k tomu, že jsme dokázali vstřelit další dvě branky. Soupeř se druhý poločas dostával do zajímavých pozic zejména z brejkových situací, ty se nám však docela dařilo zachytávat a inkasovali jsme už jen jednou, konečný výsledek se tak zastavil na skóre 4:6. Druhý poločas byl z naší strany určitě povedenější, každopádně my se musíme v posledních týdnech přípravy zaměřit na obrannou fázi hry, jelikož dostáváme pořád strašně moc branek, což by se nám v soutěži mohlo stát osudným. Nyní si musíme v šatně vyříkat co děláme špatně a jak se vyvarovat zbytečným chybám a nejlépe hned v sobotu na tom zapracovat a ukázat, že jsme schopni hrát vzadu na nulu.