Reparát s Heřmanicemi vyšel na jedničku! Prudký déšť a kroupy nám přinesly vítězství.

FC VRATIMOV – FC HEŘMANICE SLEZSKÁ 3:0 (1:0)

SESTAVA: Müller – Murín, Zbavitel, Bajzath, Cempírek – Kebísek (75. Brezula), Piskoř – Smilowski (75. Vojtek), Roháček (85. Jurík), Indra (60. Duda) – Teplý

BRANKY: 9. (pen.) a 57. Teplý, 64. Zbavitel

KOMENTÁŘ TRENÉRA: Utkání se samozřejmě hodnotí pozitivněji, vzhledem k tomu, že jsme dokázali zvítězit, avšak opět to z naší strany nebylo úplně ideální. Zejména v prvním poločase jsme se často dopouštěli zbytečných chyb vzadu, které soupeř bohudík nedokázal potrestat a to hlavně díky výborně chytajícímu Müllerovi, který nás podržel. Každopádně i my jsme si během první půle dokázali vytvořit spoustu příležitostí, nakonec jsme však proměnili jen jednu z nich, a to když se z penalty prosadil Teplý. Ten těžil z dobré práce Cempírka, který se protáhl přes půl hřiště až do vápna, kde byl následně faulován. Celkově však ten první poločas od nás nebyl dobrý, většinu času jsme hráli s míčem na naší půlce a jen málokdy se nám podařilo balón podržet vepředu.

Druhý poločas byl o poznání lepší, většinu času jsme byli aktivnější a od druhé branky už bylo prakticky rozhodnuto, míč byl celou dobu na našich kopačkách a nakonec se nám ještě povedlo dát třetí branku a definitivně tak rozhodli o naší výhře. V konečném důsledku jsme tedy s výsledkem a ziskem tří bodů spokojeni, avšak víme že se to vítězství nerodilo lehce a pořád máme na čem pracovat a dál se zlepšovat. Kdybychom v sobotu proti sobě měli těžšího soupeře, který by měl vyšší kvalitu v zakončení, tak bychom to tak snadné neměli.

Fotogalerie: https://smilda4.rajce.idnes.cz/Vratimov/?