Přípravným utkáním s Datyněmi jsme napravili nezdar z minulého týdne

FC VRATIMOV – TJ DOLNÍ DATYNĚ 6:1

SESTAVA: Muller (46. Sýkora) – Murín (65. Cempírek), Bajzath, Cempírek (46. Slota), Vojtek – Piskoř (65. Smilowski), Kebísek – Smilowski (46. Brezula), Duda (46. Janik), Indra – Teplý (65. Duda)

BRANKY: Teply 3, Indra 2, Smilowski

KOMENTÁŘ TRENÉRA: Na rozdíl od minulého týdne, kdy jsme byli nuceni nastoupit v poněkud okleštěné sestavě, tak pro dnešní utkání jsme měli k dispozici skoro celé mužstvo a podle toho vypadala i předvedená hra. Jak to tak bývá v nižších soutěžích, náš kádr zkrátka není tak extra široký, a pokud nám vypadnou někteří hráči, tak to jde bohužel cítit. Pokud se však sejdeme v plné sestavě, tak si myslím, že máme velkou kvalitu, což se také dnes ukázalo, kdy jsme dle mého měli utkání od počátku pod kontrolou a předvedli jsme několik pěkných a povedených akcí, které jsme dokázali zakončit brankami.

Tímto utkáním už pro nás skončilo zkoušení hráčů a střídání se po poločase či hokejově a od dalších utkání už bychom chtěli skladbu sestavy přizpůsobit směrem k začátku sezóny, tak abychom našli to správné složení a mohli se dostatečně sehrát. Nyní nás čeká volný víkend a za čtrnáct dní bychom se měli utkat se slovenským Makovem.