Přestřelka za hustého deště dopadla v náš prospěch!

Začátek utkání jako ze snu zažili naši fotbalisté v sobotním utkání v Heřmanicích, už ve 12. minutě se prosadil Brezula, na nějž posléze čistým hattrickem navázal ve velké pohodě hrající Wojatschke. Pátou branku stihl ještě do poločasu vstřelit novic v týmu Murín. Zdálo se tak, že je rozhodnuto a hlavní otázkou utkaní bude o kolik branek Vratimov nakonec vyhraje. Opak byl ale pravdou, na konci první půle přišlo lehké vystřízlivění v podobě dvou rychlých branek domácích, a když v 60. minutě za vydatného deště Půda snižoval už na 3:5, vypadalo to, že se mužstvo Heřmanic ještě pokusí o zvrat v utkání. Kapitán Trmal byl však proti a svou první brankou v letošním ročníku, tak navázal na loňskou povedenou sezónu. Chvíli na to naši fotbalisté sice znovu inkasovali, avšak po třech minutách si domácí Skoupý srazil centrovaný míč do vlastní brány a určil tak konečný stav utkání 4:7.

FC Heřmanice – FC Vratimov 4:7 (2:5)

Branky: 12. Brezula, 18, 28. a 35. Wojatschke, 39. Murín, 72. Trmal, 82. vl. Skoupý

Sestava: Sýkora – Murín, Bajzath, Zbavitel, Vojtek – Trmal, Smilowski (71. Piskoř) – Brezula (76. Mikšovič), Roháček (66. Draxler), Wojatschke – Teplý

Hodnocení trenéra: Bláznivý zápas, do utkání jsme vstoupili s tím, že si na soupeře počkáme v bloku a budeme využívat rychle protiútoky, což se nám dařilo a během první půl hodiny jsme dokonce vstřelili 5 branek. Musím ale říct, že ani ta první půlhodina nebyla podle mých představ. Místo toho, abychom si zápas užívali, tak jsme do konce poločasu obdrželi dvě branky z naši nedůslednosti a domácí dostali zpět do hry. Druhý poločas se odehrával za hustého deště. Sami jsme se dostávali pod tlak chybami v rozehrávce a také tím, že hodně odraženým míčů získával soupeř. Šance byly na obou stranách. Pro diváka to bylo asi výborné utkání, ale nás trenéry to stálo hodně nervů. Tři body máme, to je důležité! Všichni víme, že máme na čem pracovat a budeme se chtít nadále zlepšovat.