FC Vratimov 8:4 TJ Sokol Dobrá

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pešek Radim, Stuchlík – Dawid, Racko, Pešek Jiří, Uherčík – Osvěčík Svěnčík

Střídali: Černý, Klimsza, Bandy, Brezula, Pešek David

Branky: Svěnčík 4, Michalčák, Jirka Pešek, Osvěčík, Bandy

Zápas, který obsahoval především spoustu branek a šancí, skončil konečným vítězstvím Vratimova v poměru 8:4. Po středeční kontumační výhře 3:0 s Šenovem dokázali naši hráči zakončit turnaj další výhrou, která znamenala v konečném důsledku 3.místo v turnaji. Kluci nezačali utkání vůbec špatně, a brzy si dokázali vytvořit komfortní náskok, který drželi po čas celého utkání, avšak ztráta koncentrace v závěru zápasu zapříčinila, že se Dobré povedlo konečné skóre zkorigovat na pro ně přijatelných 8:4.

V tomto utkaní opět vystrčil růžky, a naznačil tak své možnosti a potenciál pro jarní část náš kanonýr Marek Svěnčík, který nasázel soupeři hned čtyři branky. Blíží se začátek soutěže, a tak pevně věříme, že tento Vratimovský srdcař našel tu správnou střeleckou mušku a pomůže nám k dosažení cíle.

Je třeba však pochválit všechny hráče za přístup k tomuto zápasu a vůbec celému turnaji, který letos proběhl za hodně mrazivých podmínek, a tak se ne vždy dalo počítat s kompletním kádrem.

Velký dík také samozřejmě patří soupeři z Dobré, který pojal účast v turnaji seriózně a úspěšně dokázal sekundovat týmům z vyšší soutěže.