Dlouhodobé statstiky vzájemných zápasů i postavení v tabulce nás postavilo do role jasného favorita. Tentokrát jsme ale zklamali a na hřišti posdledního Sedliště nebodovali.

SOKOL SEDLIŠTĚ – FC VRATIMOV 4:3 (2:2)

Do utkání jsme vstoupili vlažně, což domácí potrestali už v 7. minutě úvodní brankou. Poté jsme výkon zlepšili a dvacet minut byli lepší. To přineslo otočení skóre na 1:2. Poté náš výkon opět upadl do podprůměru. Domácí oproti nám bojovali, v první půli vyrovnali a v hektickém závěru dokonce strhli vítězství na svou stranu, když v nastavení proměnili penaltu za faul gólmana Svatoše. Ten navíc uviděl druhou žlutou a červenou, takže bude v příštím zápase chybět. Jasně se ukázalo, že hrát jen dvacet minut nestačí. Když navíc chybí nasazení a bojovnost, nedá se v I.A třídě uspět ani proti papírově slabším soupeřům.

Branky: 13. Pařenica, 26. Svěnčík, 64. Pešek

Sestava: Svatoš – Kaduch (31. Skoupý), Stuchlík (71. Gara), Pešek, Kašuba – Tříska T. (75. Hudeček), Klejnot, Pohludka, Pařenica (91. Kubala)– Svěnčík, Lukeš.