V sobotu náš B tým zavítal na fotbalový turnaj do polského města Ruda Śląska. Turnaj se odehrál ve třech nafukovacích halách s umělým povrchem a účastnilo se ho 15 týmů. Z toho 10 bylo z ČR a 5 z Polska. Týmy byly převážně z Ostravy, a to ze soutěže malé kopané nazvané Mafoos, http://malyfotbalostrava.cz/ . Kluci ve skupině po výsledcích 2:2, 3:0, 1:5, 4:3 postoupili z druhého místa do vyřazovacích bojů. Tam narazili na soupeře, který se loni kvalifikoval na Mistrovství ČR v malé kopané. Ještě 3 minuty před koncem kluci prohrávali 1:3, dokázali však vyrovnat, a nakonec na penalty postoupit do semifinále. V semifinále opět dokázali kluci zabojovat, když prohrávali po 2 minutách 0:2, nevzdali se a otočili výsledek na 3:2. Ve finále už naším klukům bohužel došly síly a prohráli s polským týmem AC Bogucice 5:0. Naši kluci tak vybojovali krásné 2. místo a náš trenér B týmu Marek Svěnčík si odvezl ocenění pro nejlepšího hráče turnaje.

Chtěl bych poděkovat všem klukům ,kteří výborně reprezentovali náš klub v této nelehké době a museli odcestovat 100 km za hranice, aby si spolu mohli zase zahrát fotbal.

Sestava B týmu: Marek Svěnčík, Marcel Baláž, Jiří Drozd, Martin Šipula, Jakub Macák, Robin Bandy, Marek Popelka