V minulém týdnu se fotbalisté našeho „B“ mužstva zúčastnili soustředění na Horní Bečvě. Cílem bylo nabrat kondici jak pro zápasy zimního turnaje, tak především pro jarní část sezóny a v neposlední řadě také utužit kolektiv, což je nedílnou součástí dobře fungujícího mužstva. Na místě nás přivítalo velké množství sněhu, které bylo nutné odklidit z hřiště, a tak prvními posilovacími nástroji byla hrabla a lopaty. Pak už mohla začít klasická fyzická příprava. Začínalo se brzy ráno rozcvičkou, pak dopolední běhy jak vytrvalostní, tak sprintérské, a nakonec odpolední setkání s posilovnou, zakončené fotbálkem na uvolnění. Závěr dne patřil rehabilitaci a regeneraci v podobě sauny či bowlingu, který sloužil jako prostředek k odreagování. Zakončení celého soustředění proběhlo stylově, a to utkáním v rámci zimního turnaje proti celku Janovic. Kdo navštívil toto utkání jistě nelitoval, naše mužstvo přijelo zřejmě výborně naladěno a deklasovalo soupeře výsledkem 7:1. Už v první půli předváděli kluci rychlý, kombinační fotbal, a tak nikoho nepřekvapilo, že po půli zápasu byl stav 4:1. V druhém poločase se pokračovalo v nastoleném trendu a konečný výsledek 7:1 tak lze považovat za zcela zasloužený. Chycená penalta gólmanem Martinem Šipulou byla už jen třešničkou na dortu. V tomto utkání měl trenér Ivo Adámek možnost vyzkoušet novou herní variantu a připravit tak mužstvo na dalšího soupeře, kterým budou fotbalisté Staříče, a to v neděli 25.2.2018 od 10:00.

Sestava: Šipula – Gašman, Šimek, Pešek D., Václavík – Adámek, Bandy, Žižka, Macák, Hudeček – Tříska T.

Náhradníci: Tylšar P., Tylšar V., Tříska A., Duží, Kontra, Drozd, Svěnčík

Góly: Šimek, Bandy, Hudeček, Tříska T., Svěnčík 2, Drozd