Hodnocení turnaje pohledem trenérského dua, Radim Pešek a Tomáš Hrdý:

Turnaje se zúčastnily tyto týmy: FK Stará Bělá, 1. FC Poruba, TJ Slavoj Rychvald, SK Ostrava Lhotka a domácí FC Vratimov.

Turnaj nakonec ovládl tým z Poruby, který ve finále zdolal tým Lhotky, o třetí místo si to rozdali FK Stará Bělá s domácím Vratimovem. Tento zápas jsme vyhráli a oplatili tak klukům ze Staré Bělé porážku v základní části turnaje. V konečném pořadí turnaje jsme tak obsadili třetí místo.

Závěrečné boje sledoval také starosta města Vratimov, pan Bc. Martin Čech, který se také ujal závěrečného ceremoniálu, kde ocenil ty nejlepší. Tímto panu starostovi děkujeme za návštěvu.

Chvíli po ukončení turnaje se nám představila i naše školička, která odehrála svůj mini turnaj. Za svůj výkon byli všichni odměněni nejenom potleskem rodičů a rodinných příslušníků, ale také zlatými medailemi.

Speciální poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci turnaje, jmenovitě se jedna o Lenku Hrdou, Kateřinu Žvákovou, Anetu Markusovou, Lukáše Brezulu a Tomáše Klejnota. Dále děkujeme i všem rodičům a fanouškům, kteří během celého turnaje své ratolesti vzorně podporovali.

Věříme, že se turnaj povedl a doufáme, že byli všichni spokojeni.

Závěrem bychom chtěli všem popřát hezké Vánoce a mnoho štěstí v roce 2020.

Těšíme se na Vás,

Radim Pešek a Tomáš Hrdý