Dobratice – FC Vratimov 0:2 (0:1)

Sestava: Czedron – Stuchlík, Hrdý, Babič, Piskoř – Racko – Osvěčík M. (70. Tříska), Osvěčík V., Pešek (87. Tomšů), Brezula (81. Stáník) – Michalčák

Branky: 27. Michalčák, 57. Babič

Hodnocení trenéra Racka:

V posledním zápase jsme jeli do Dobratic, kde nás čekal soupeř ve skvělé formě. Z posledních 8 zápasů měli 7 výher a 1 remízu. Naše forma šla ve druhé části podzimu také hodně nahoru, takže jsme si věřili i na Dobratice. Utkání bylo od začátku až do konce více bojovné, než fotbalové. Domácí vstoupili do utkání aktivněji a dostali se k několika střelám, které dobře pochytal Czedroň, když vychytal i domácího kapitána ve velké šanci, udeřilo na druhé straně. Michalčák se pěkně prosadil patičkou po centru ze strany. Naše hra byla hodně bojovná a domácí jsme do ničeho nepouštěli, naopak jsme byli nebezpeční, ale do poločasu už se nám nepodařilo skórovat. Druhý poločas pokračoval stejně jako první, poctivě jsme bránili a domácí neměli žádné šance. V 57. minutě jsme přidali druhou branku, když se po standardní situaci prosadil Babič. To nás ještě více nabudilo, začali jsme domácí napadat už v rozehrávce, a to jim dělalo velké problémy, bohužel další branku jsme již i přes velké šance nepřidali.

Jsem rád, že jsme utkání zvládli a zakončili podzim výhrou. Dneska jsme jednoznačně chtěli vyhrát více než soupeř a předčili ho snad ve všem. Výhra je naprosto zasloužená. Po čtyřech kolech. kdy jsme měli jen dva body nám moc lidí nevěřilo, ale naše výkony šly nahoru a nakonec jsme se dostali až do vrchní poloviny tabulky a já jsem přesvědčený, že až v zimě potrénujeme, půjdeme tabulkou ještě výše.