Na úvod přípravy jsme si poradili s Frenštátem!

? 1. PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

SK BESKYD FRENŠTÁT P. R – FC VRATIMOV 1:3 (0:3)

? SESTAVA: Müller – Brezula (Murín), Bajzath, Zbavitel, Kavan (Indra) – Máša – Šeba, Duda, Barták, Chlopek – Vidiševský (Benc)

? REPORT: Všechny naše branky jsme vstřelili v prvním poločase, když se nejprve ve 23. minutě prosadil Chlopek, který zužitkoval dobrou práci celého týmu a zejména pak Dudy, který mu předložil míč do skoro prázdné brány. Ve zbytku poločasu se pak ještě prosadil Barták, který si našel odražený míč a následně znovu Chlopek. V druhém poločase byl aktivnější soupeř, který si vytvořil několik slibných šanci, avšak i zásluhou Müllera v brance dokázal pouze snížit na konečných 1:3. Těsně před koncem mohl ještě zvýšit na 1:4 Benc, ten však nabídnutou penaltou pohrdl, když trefil pouze domácího golmana.