Mladší žáci U13 si připsali vítězství v derby s Hrabovou

TJ Sokol Hrabová U13 – FC Vratimov U13 3:4 (0:2)

Hrabová: Demjan – Polínek, Moj, Havlásek, Šolc, Bosák, Kropáč, Doležilek, Václavek, Žurek, Hasala, Procházka, Podešva, Gajdůšek, Frindt, Markovská

Vratimov: Zelinka – Krejčí, Navrátil, Pytlíček, Poloch, Kopkáš, Hřebačka, Choleva, Míka, Králík, Brezula, Choleva, Špicar, Šebesta, Sládek

Branky: Václavek, Procházka, Šolc – Poloch, Králík, Pytlíček 2

Komentář trenéra Sotorníka: V dalším mistrovském utkání nastoupila naše kategorie U13 proti nedaleké Hrabové. V úvodu utkání jsme přežili pokutový kop, když soupeř trefil tyč. Po několika šancích na obou stranách se z dálky trefil Ondra Poloch a chvíli po něm se prosadil po krásné akci i Matěj Hřebačka, což vyústilo v poločasové vedení 0:2. Hned po změně stran po našem důrazu na soupeřově polovině se dvakrát po sobě prosadil Pytlíček a my si mysleli, že už je hotovo. Bohužel po našich zbytečných chybách jsme dovolili domácím snížit na rozdíl jediného gólu. Zbytek utkání se nesl v nervózním duchu a byl poznamenán několika nevyužitými šancemi a zbytečně tvrdými souboji. Jeden z nich bohužel odnesl Adrián Šebesta zlomeným zápěstím. Tímto Adriánovi přejeme co nejrychlejší uzdravení. Zvláštní pochvalu určitě zaslouží Honza Zelinka, který se blýsknul několika zákroky, při kterých nás podržel. Po konečném hvizdu jsme se radovali nejen z vítězství 3:4, ale i z prodloužení naši série.