V sobotu 5. prosince 2015 uspořádal fotbalový klub FC Biocel Vratimov Mikulášský turnaj pro naše nejmenší fotbalisty, kteří si tak po prvních krůčcích ve fotbale poprvé zkusili i opravdová fotbalová klání. Ve sportovní hale v Paskově se sešly celkem čtyři regionální týmy, a to TJ Sokol Hrabová, FK Polanka, Slavia Michálkovice a naši Vratimovští benjamínci. Celý turnaj provázela bezchybná organizace a taktéž skvělá atmosféra ze strany rodičů – fanoušků všech zúčastněných družstev. Naše vratimovská fotbalová „školička“ se přes veškerou snahu a bojovnost proti věkově starším soupeřům sice neprosadila a skončila na čtvrtém místě, ovšem zaujetí pro hru, radost z pohybu, vůle a odhodlání bylo patrné ze všech klučinů na hřišti.

Vítězem Mikulášského turnaje se stalo družstvo z Hrabové před týmy z Michálkovic, Polanky a našich Vratimovských budoucích nadějí.

Ačkoliv měl i tento turnaj, ostatně jako každý jiný, svého vítěze a poražené, cílem pořadatele ovšem bylo připravit dětem a jejich rodičům pěkný zážitek, spojený s Mikulášskou nadílkou. A i když Mikuláš sám osobně nedorazil, poslal všem zúčastněným dětem hodnotné ceny, včetně medailí a nezbytných laskomin.20151205_095352

„Vratimovský fotbalový klub by chtěl touto cestou poděkovat taktéž sponzorům celé akce za krásné ceny a taktéž rodičům, kteří neúnavně naše kluky povzbuzovali a byli nápomocní při organizaci celé akce. Pevně věříme, že podobné akce, které má náš fotbalový klub ve spolupráci s městem Vratimov připraven na příští rok, přilákají více dětí ke sportování a fotbalu zvláště,“ uvedl po turnaji předseda FC Biocel Vratimov Tomáš Klejnot.