Hektické utkání plné zvratů jsme nakonec zvládli za tři body

FC Vratimov – SK Moravan Oldřišov 4:3 (1:0)

Branky: 2. Wojatschke, 49. (pen.), 56. a 73. Teplý – 50. Pišala, 52. Bořucký, 72. Rubý

Sestava: Muller – Murín, Bajzath, Smilowski – Brezula (72. Zbavitel), Duda – Piskoř (72. Draxler), Roháček (72. Trmal), Wojatschke – Teplý (90. Pešek D.)

Hodnocení trenéra: Do zápasu jsme vstoupili výborně, hned v druhé minutě jsme se dostali do vedení a do patnácté minuty mohl být výsledek 3:0 a bylo by po zápase. Bohužel se nám nepovedlo proměnit tutové šance, a to bylo důvodem, proč jsme se zbytkem zápasu museli protrápit. Druhý poločas začal stejně jako ten první. Dali jsme gól z penalty a místo toho aby nás to uklidnilo, tak jsme začali dělat obrovské chyby. Soupeř toho využil a skóre vyrovnal. Naštěstí se nám podařilo ještě další dvě branky přidat a zvítězit. Udělali jsme z toho ale zbytečné drama, nicméně tři body se počítají. V zápase bylo k vidění spoustu provedených věci, ale i chyby, které si sami rozebereme v kabině a budeme na ně reagovat.