FC Vratimov – D. Lutyně 7:1 (1:1)

Branky: 27., 55. a 87. Ezeamaku, 51. Klimsza, 61. Osvěčík V., 73. Tříska, 77. Brezula

Hodnocení trenéra Racka:

Dnes nás čekalo nelehké utkání, protože soupeř neměl absolutně co ztratit, naopak od nás se čekala jednoznačná výhra. Celý první poločas od nás nebyl dobrý, měli jsme málo pohybu a pořád jsme jen řešili věci, které jsme neměli. Proto jsme taky zaslouženě prohrávali, když soupeř vstřelil branku po jednom z brejku. Za nás do poločasu srovnal Ezeamaku, když se individuálně zbavil hráče a vystřelil přesně k tyči. Lutyně dál hrozila a dokonce nastřelila tyčku.

O přestávce jsme si řekli trošku důrazněji, že takhle to dál nepůjde a všichni musí přidat. A tak se taky stalo. Druhá půle už byla o něčem jiném. Hrálo se skoro pořád na půlce hostů a dokázali jsme taky vsítit 6 gólů. Utkání tak nakonec skončilo jednoznačně 7:1.

Jsem rád, že jsme tohle utkání nakonec zvládli i přes některé absence. Kluci, kteří naskočili po delší době to zvládli dobře a natáhli jsme tak sérii výher. Jen je škoda, že když se nám teď daří, musíme si dát pauzu. Doufám, že se letos ještě dostaneme na hřiště a užijeme si zbývající zápasy.