FRÝDLANT STRHNUL VÍTĚZSTVÍ NA SVOU STRANU AŽ V SAMOTNÉM ZÁVĚRU
?⚪️ V druhém přípravném utkání jsme nedokázali vyzrát na omlazený Frýdlant n. O., a to i navzdory faktu, že jsme ještě 8 minut před koncem vedli 3:2. Závěr utkání se nám však nevyvedl dle představ a po dvou inkasovaných brankách v rychlém sledu jsme nakonec o gól prohráli.
? SESTAVA: Střalka – Murín, Bajzath (Chlopek), Banyacski, Indra (Kavan) – Máša – Maršál, Roháček (Vidiševský), Barták (Brezula), Šeba (Benc) – Zbieralski
? REPORT: Úvod utkání vyšel lépe hostům, kteří se po nedorozumění v domácí šestnáctce mohli už v 6. minutě radovat z vedoucí branky. Netrvalo však dlouho, než se po kombinační akci ve středu pole prosadil Roháček a stav utkání vyrovnal. Ještě do poločasu však dokázal Frýdlant vrátit vedení na svou stranu a potvrzoval tak svou roli favorita v tomto utkání, když zejména v prvním poločase byl aktivnějším mužstvem. V druhé půli se role trochu obrátily a domácí se začali tlačit do šancí, jednu z mnoha dokázal zužitkovat Maršál, který těžil z nádherného balónu do kapsy z kopaček Vidiševského. Patnáct minut před koncem bylo v táboru domácích ještě veseleji, a to když se po sehrané standardní situaci prosadil v krkolomné pozici lobem Chlopek. Bohužel domácí vedení nemělo dlouhého rázu a nakonec se z vítězství mohli radovat hosté, kteří v poslední desetiminutovce dokázali nejprve využít standardní situaci z kraje hřiště a následně i potrestat trestuhodnou díru v obraně Vratimova.