Fotbalisté Vratimova opět loupili venku, tentokrát to odnesl Bílovec

FC BÍLOVEC – FC VRATIMOV 1:4 (0:3)

VRATIMOV: Střalka – Kavan , Novotný, Schmutz, Brezula (78. Murín) – Šeba, Klejnot (84. Máša), Duda, Wojatschke (64. Barták), Chlopek (78. Maršál) – Trmal

BRANKY: 67. Kunz – 15. a 35. Wojatschke, 39. Trmal, 56. Šeba

ČK: 29. Padušák, 87. Krayzel

HODNOCENÍ TRENÉRA:

Z naší strany se tentokrát jednalo o výborné utkání. Od začátku jsme byli týmem, který byl silnější, nebezpečnější a hlavně šlo cítit a především vidět velké odhodlání utkání s Bílovcem vyhrát.

V první půli jsme hru ovládli díky dobře fungujícímu středu pole, výstavba hry byla výborná a především díky tomu jsme měli už ze začátku utkání mnoho situací, které vypadaly zajímavě. Nakonec jsme udeřili po dvou přímých kopech a následně se hlavou prosadil Trmal, zejména gól Trmiho mě hodně těší, protože pro tým odběhá spoustu metru navíc a byla to pro něj taková odměna!

V druhé půlce už se utkání prakticky dohrávalo, my jsme dali čtvrtou branku a hráli jsme co jsme potřebovali, Bílovec ale ještě zahrozil asi třemi kontry po levé straně a z jednoho i skóroval, což je menší kaňkou na jinak povedeném nedělním odpoledni.

Za tohle utkání musím kluky opravdu pochválit. To jak k tomu přistoupili po porážce s Bohumínem, kdy dokázali zareagovat tím nejlepším možným způsobem. Hlavně mě ale těší naše předváděná hra, protože má dobré parametry.