V sobotu dopoledne nastoupilo naše A mužstvo k dalšímu utkáni Zimního Turnaje o Pohár Starostky proti rivalovi za řekou z Hrabové. Utkáni se hrálo jako první v řadě, brzy ráno a na mužstvech to tak bylo především na začátku zápasu znát.

První poločas byl poměrně vyrovnaný, kdy místy soupeř nebezpečné zahrozil. Naši hráči se ve finální fázi hledali a nedokázali si poradně přihrát, i proto skončil první poločas bezbrankovou remízou.

Ve druhém poločase však svěřenci trenéra Hořinka dokázali zpřesnit hru a zapojili potřebný důraz, především díky těmto skutečnostem tak postupně převzali otěže zápasu do svých rukou. První gól v zápase dokázal vstřelit nováček v našem dresu, dvacetiletý Petr Klimsza, který si krásné naběhl na centr z rohu, zahrávaný Filipem Rackem, a hlavou nekompromisně zavěsil. Další povedené akce na sebe nenechaly dlouho čekat, bohužel kluci zahazovali jednu šanci za druhou, a tak stav dlouho zůstával neměnný. Nejprve svou šanci zahodil Osvěčík a o chvíli později na něj navázal kanonýr Svěnčík. Za zmínku bezpochyby také stoji krásna střela Lukáše Brezuly či „tutovka“ Robina Bandyho, který se nikým neatakován řítil na „Cafého“, který však předvedl výborný zákrok, a tak stále živil naděje Hrabové alespoň na bod. Na konci zápasu si však Robin Bandy chuť přece jen spravil a při dalším, téměř totožném úniku už gólmanovi nedal žádnou šanci a vstřelil tak druhý gól zápasu.
Utkaní ukázalo, že se zatím oba týmy nachází v ranné fázi zimní přípravy, a proto byla na obou stranách k vidění spousta nepřesnosti a nedotažených akci. I přesto však byli všichni spokojeni s fotbalem na kvalitní umělé trávě, a také potěšeni tím, že se nikdo nezranil.

Sestava: Černý – Stuchlík, Pohludka, Michalčák, Klimsza – Uherčík, Pešek Radim, Racko, Dawid – Osvěčík, Svěnčík.
V průběhu zápasu do hry nastoupili Brezula, Pešek David a Bandy.

Vratimovští pokračuji hned v pondělí dalším tréninkem, a protože v sobotu mají na turnaji volno, tak ho využijí ke krátkému soustředěni, konaném ve dnech 2.2 – 4.2 v Beskydech, kde budou polykat další dávky fyzické přípravy.