DOMÁCÍ VÍTĚZSTVÍ S BŘIDLIČNOU OČIMA MARKA DAWIDA
FC VRATIMOV – TJ BŘIDLIČNÁ 3:0 (2:0)
? SESTAVA: Střalka – Brezula, Dawid (86. Bajzath), Zbavitel, Kavan – Zupko, Máša (60. Klejnot) , Šindler (86. Bányácski) – Šeba, Maršál (60. Roháček) – Benc (46. Duda)
Hodnocení Marka Dawida: „Z mého pohledu šlo o těžké utkání, které jsme nakonec zvládli dobře. Už od rozcvičky bylo vidět 100% nasazení, a to se projevilo především v prvních třiceti minutách, kdy jsme se dostali do vedení o dva góly. Chvíli na to měl soupeř obrovskou šanci, při které nás podržel Adam v bráně a my tak šli do kabin s dvoubrankovým náskokem. Do druhého poločasu jsme nevstoupili podle naších představ, dopouštěli jsme se mnoha chyb, zbytečných faulů a standardních situací. Naštěstí se nám podařilo hru uklidnit třetí brankou a tři body nám tak zůstaly doma.”
Marek se dále vyjádřil i ke svému přestupu do našich řad: „Prostředí ve Vratimově dobře znám už ze svého dřívějšího působení tady a vzhledem k tomu, že mi po vleklých zdravotních problémech bylo nabídnuto pravidelné herní vytížení, tak jsem vlastně ani moc neváhal. Od začátku roku se mě drželo jedno zranění za druhým, bohužel to vyvrcholilo operací kolene, kdy jsem nemohl, i když jsem si to strašně moc přál, naskočit do zápasu a pomoc svým spoluhráčům. Nyní se však cítím o dost lépe, týden po týdnu se to zlepšuje, ale ještě to samozřejmě není úplně ono. V kabině nám nyní panuje super atmosféra, kluci mě mezi sebe rychle přijali a za to jsem moc rád. Velkou výhodou je i fakt, že se s některými spoluhráči znám již z minulosti.”
Může jít o obrázek ‎fotbal, fotbal a ‎text, kde se píše ‎KONEC UTKÁNÍ FC VRATIMOV RATIMOV 3:0 + ر TJ BRIDLIČNÁ 1929 ŠINDLER 26. MASA 75. SEBA‎‎‎